Hobbywing Xerun Justock Combo XR10 G3S ESC + 17.5T Brushless G2.1 Motor 2450kV HW38020372
SKU: HW38020372
Uitverkocht
Verzend/verpakkingskosten
Bestellingen via internet voor 16.00 uur worden dagelijks op dezelfde dag verzonden
Bestellingen Nederland
Deze combinatie van de JUSTOCK 3650SD G2.1 motor en de XR10 JUSTOCK G3S controller is perfect afgestemd op de ambitieuze stock- of sportrijder. De XR10 JUSTOCK G3S controller is speciaal ontwikkeld voor race- en trainingsritten. Dit wordt gewaarborgd door de programmeeroptie “RPM Limit”, die is uitgebreid met deze versie, om de limiet dienovereenkomstig aan te passen afhankelijk van de race-eisen – geleidelijk instelbaar tot 88000RPM of onbeperkt. Daarbij komt de vaste “0”-timing, die vaak verplicht is in races. Bereid je dus voor op een eerlijke en succesvolle race. Dankzij nieuwe programmeeropties in vergelijking met zijn voorganger is het nu ook mogelijk om de draairichting van de motor te bepalen en de BEC-spanning op een bepaalde waarde in te stellen.
Functies (controller):
  • Verfijnde parameteropties
  • Perfect voor wedstrijden dankzij toerentallimieten en 0-timing
  • Draairichting van de motor vrij selecteerbaar (rechtsom of linksom)
  • Instelbare BEC-spanning (6V of 7,4V)
  • Robuuste aluminium behuizing voor ideale warmteafvoer
  • Diverse beveiligingsfuncties tegen omgekeerde polariteit, oververhitting, fail-safe en meer
  • Firmware-upgrades mogelijk om altijd up-to-date te zijn
Eigenschappen (motor):
  • Koperen wikkeling bestand tegen hoge temperaturen
  • Krachtige neodymium magneten
  • Precisiekogellagers
  • Lineaire vermogensafgifte
  • Eersteklas, lineaire vermogensafgifte
  • Gemakkelijk te demonteren voor onderhoud
Technische gegevens Regelaar:
  • Type: Borstelloos, met sensor
  • Stroom continu/kort:60A / 380A
  • Ingangsspanning:2S LiPo
  • BEC:6V / 7,4V bij 4A
  • Motortypen:Borstelloze motoren (met en zonder sensor)
  • Motorlimiet:>=10.5T 3650 motor
  • Ventilator: Ja, bediend via de BEC
  • Programmering: LCD-programmeerbox G2, LCD-programmeerbox Pro,
  • OTA-module, afzonderlijke programmeerinterface
  • Abmessungen:40.9×33.9×32.1mm
  • Gewicht: 75.4g
Motor
  • Type: Borstelloos / Sensor
  • Pool: 2
  • Snelheid:2450KV
  • Windingen:17.5T
  • Aantal LiPo cellen:2-3s
  • Huidige stationair:3.5A
  • Buitendiameter:35.9mm
  • Lengte:52.5mm
  • Schachtdiameter: 3.17mm